gemiusAudience
gemiusAudience
Home > Gemiusest

Gemiusest

 

Gemius Eesti OÜ on osa suurest on-line uuringuagentuurist, kes pakub oma teenuseid Kesk- ja Ida-Euroopa turgudel – Gemius SA.

 

Firma osutab professionaalseid uuringu-, analüüsi- ja konsultatsiooniteenuseid paljudele on-line turu kaubamärkide klientidele. Me pakume laias valikus kompleksseid uuringuid, mille käigus kogume andmeid: internetikasutajate käitumisharjumuste (gemiusTraffic), interneti auditooriumi profiilide (gemiusProfile) või on-line reklaamikampaaniate tõhususe (gemiusEffect) kohta.


Gemiuse uurimus gemiusAudience on veebilehe külastatavuse sagedust mõõtev uuringusüsteem, mis hõlmab interneti Eesti kasutajate uuringupaneeli loomist ja haldamist koos lehekeskset-tüüpi (site-centric) uuringuga.

 

Tänu innovaatiliste tehnoloogiate kasutamisele ja laialdaste kogemuste olemasolule tagab Gemius väärtuslike andmete ja nende analüüsi kättesaadavuse uuringuprojekti kõigis staadiumides. Põhjalikult väljatöötatud aruannete ja analüüside kaudu varustame teid väärtuslike teadmistega interneti turu kohta. Meie portfoolio hõlmab Eesti ja rahvusvahelisi firmasid.

 

Kui soovite saada täiendavat teavet Gemiuse uuringute kohta, võtke meiega kõhklematult ühendust (kontakt).